Aktuálna ponuka rodinných domov na predaj

Moderná vila v kontakte s prírodou Karpát

Bratislava - Rača

Vila je postavená v mestskej časti Bratislava – Rača v miernom svahu ohraničenom ulicami Potočná a Zvončeková.

Vila sa už na prvý pohľad odlišuje od bežných stavieb svojim architektonickým výrazom. Čistotu a jednoduchosť tvaru určuje jej zaujímavý pôdorys. Je citlivo umiestnená do stúpajúceho terénu, a tým získava ďalší bonus - atraktívny panoramatický výhľad na mesto a okolie.

Výhľady z vily sú naozaj výnimočné. Z jednej strany vnímate blízky les Karpát a z druhej pulz mesta, pričom ste v tichej zóne so štebotajúcimi vtáčikmi a voňavým lesným vzduchom.

Vila má veľmi praktické využitie, tým že je obytný priestor rozložený na tri podlažia. Jednou z možností je aj využitie na dvojgeneračné bývanie, alebo bývanie spojené s biznisom (napr. ateliérom). Celková podlahová plocha vily je 247 m2 a ďalších 130 m2 sú využiteľné terasy.

Vstup je na úrovni prvého nadzemného podlažia, ktoré slúži ako denná zóna. Je tu kuchyňa s jedálňou, obývacia izba, terasa s priamym vstupom na záhradu a hygienické zázemie.
Druhé nadzemné podlažie je nočnou zónou s tromi samostatnými spálňami a veľkoryso riešenou kúpeľňou. Z tohto podlažia je vstup na strechu domu, ktorá je plne funkčná a slúži ako terasa s panoramatickým výhľadom. Prízemie má priamy kontakt so záhradou a jeho využitie je rôznorodé, podľa požiadaviek majiteľa (wellnes, hobby, priestor pre hostí, dvojgeneračné bývanie, ateliér).

Nevšedný pôdorys a oblé časti obvodovej konštrukcie vyniknú najmä na schodisku a v kúpeľniach, čo dodáva vile noblesu.


Základné parametre:
Počet podlaží: 3
Podlahová plocha 247m²
Plocha terasy a balkóna 130m²
Parkovanie pre 3 osobné autá
Plocha pozemku 536 m²


Bratislava

Cena: 529 000,- €

Viac info: KREATOR plus, s.r.o. 0905787787