Aktuálna ponuka rodinných domov na predaj

Romantická chalupa v krásnom prostredí Novej Bystrice – Vychylovke.

Nová Bystrica - Vychylovka

Kompletne zrekonštruovaná drevenica sa nachádza v Novej Bystrici, v časti Vychylovka.
5izbová chalupa s celkovou podlahovou plochou 120 m2 prešla v roku 2007 rozsiahlou rekonštrukciou.
Na prízemí je kuchyňa s krásnou keramickou pecou, veľká obývačka, kúpeľňa a samostatná izba. V obytnom podkroví sú 3 samostatné izby. Chalupa je čiastočne podpivničená.
Tepelnú pohodu v chalupe zabezpečuje keramická pec, kde sa dá nielen kúriť, ale aj variť, piecť a zohrievať jedlo. Každá izba má ešte samostatný elektrický radiátor. Chalupa je napojená na obecnú vodu a odpad je riešený septikom.

Vo dvore je postavená aj veľká dreváreň, krytá terasa a za terasou je malé jazierko. Jazierko je zásobované potôčikom, lemujúcim hranicu pozemku, čo spríjemňuje horúce letné večery na verande. Pozemok má celkovú výmeru 1531 m2. Má prevažne okrasnú funkciu.

Okolité lesy sú ideálnym miestom na oddych, či už turistika (vodná nádrž Nová Bystrica) , cykloturistika (Bystrická cyklomagistrála), hubárčenie, zber byliniek...atď. Vo Vychylovke je historická lesná úvraťová železnica (jediný úvraťový systém v Európe) a skanzen (pamiatky ľudovej architektúry, neopísateľná flóra a fauna, i tak hľadané ticho a božský kľud...). Na rodinnú lyžovačku môžete vyraziť do lyžiarske strediska Oravská Lesná - Orava Snow.

Chalupa je ideálnym miestom, kde si oddýchne celá rodina od stresu a mestského zhonu, je totiž v Naj dedinke roka 2015...

INFO a obhliadka: 0905 787 797

none

Cena: 108.000,-€

Viac info: KREATOR plus, s.r.o. 0905 787 797